Webinary i lejki marketingowe B2B

W tym materiale video poruszam temat tworzenia lejków marketingowych w oparciu o webinary w GetResponse.
W marketingu B2B webinary mają coraz większe znaczenie, bo pozwalają nie tylko edukować, ale też budować markę ekspercką naszych pracowników.
W moich działaniach lejki marketingowe w oparciu o webinary to jeden ze skuteczniejszych mechanizmów pozyskiwania klientów.
A jeżeli wydaje Ci się, że to jest trudne, obejrzyj video i przekonasz się, że stworzenie takiego lejka nie wymaga żadnej tajemnej wiedzy 🙂

Dowiesz się jak krok po kroku stworzyć zautomatyzowany lejek marketingowy, który obejmuje fazę promocji, rejestracji, zapewnienia frekwencji, przeprowadzenia i follow up po webinarze.

W GetResponse system webinarowy jest wbudowany w narzędzie marketing automation, dlatego w jednym miejscu możesz zarządzać całą kampanią wykorzystującą webinar.

To oczywiście tylko niewielka część możliwości tego narzędzia. Możesz na przykład stworzyć bardziej rozbudowaną kampanię, na którą będą się składać różne formaty treści np. webinaria, e-booki czy artykuły.

Jeżeli chcesz wdrożyć GetResponse w swojej firmie, skorzystaj z mojego linka afiliacyjnego, aby uzyskać 15% rabatu.

Zobacz inne materiały na temat Marketing Automation:

GetResponse – Marketing Automation Dla Małych Firm

12 Sposobów Na Budowanie Skutecznej Bazy E-Mailingowej W Firmie

Marketing Automation Krok Po Kroku. Podcast

Jeżeli potrzebujesz wsparcia w przygotowaniu i wdrożeniu marketing automation w marketingu B2B, napisz do mnie: lukasz.kosuniak@businessmarketer.pl

Leave Your Comment

Your email address will not be published.*