Podcast Business Marketer - e-mailing

12 sposobów na budowanie skutecznej bazy e-mailingowej w firmie

W 89 odcinku podcastu Business Marketer przedstawiam 12 sposobów na budowanie skutecznej bazy e-mailingowej w B2B. Inspiracja pochodzi z internetowej burzy mózgów, którą na LinkedIn prowadził Leszek Kozłowski, a zaprosiła mnie do niej Katarzyna Fulkowska.

Post i pomysły z komentarzy znajdziecie tu: https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:6846069989464653824/

Przypomniało mi się, że to nie pierwsze tego typu pytanie i może warto do tematu podejść bardziej kompleksowo i z myślą o firmach B2B.

Tak właśnie powstał ten odcinek. Zawarłem w nim pomysły i taktyki, które sprawdziły się w budowaniu mojej bazy i są w całości lub w części wdrażane u moich klientów.

Opowiadam między innymi o wykorzystaniu:

Webinarów

Wyzwań

Gościnnych wpisach na blogach

Stopkach e-mail

Lead magnetach i wielu innych taktykach.

 

Zapraszam na kanał YouTube  – Business Toolbox, w którym prezentuję ciekawe narzędzia usprawniające pracę w marketingu i sprzedaży B2B: https://www.youtube.com/channel/UCIOvSxuW9fbdao-qUwpCnrg


Jeżeli szukasz praktycznego szkolenia na temat tworzenia strategii treści w marketingu B2B dla siebie lub swojego zespołu, napisz do mnie na adres lukasz.kosuniak@businessmarketer.pl

Jeżeli interesujesz się social sellingiem, sprawdź moją nową książkę „To jest social selling” na stronie https://www.tojestsocialselling.pl/.
„To jest social selling” to pierwszy kompletny przewodnik po sposobach i narzędziach wykorzystywanych do wdrażania działań socialsellingowych w firmach nastawionych na klienta biznesowego.

Jeżeli chcesz otrzymywać na inofrmacje o nowych podcastach, webinarach, e-bookach i szkoleniach, zasubskrybuj tygodnik BusinessMarketer a dodatkowo otrzymasz rozbudowany pakiet 15 materiałów o marketingu B2B.

Książkę „ABC Marketingu B2B” w formie tekstowej – elektronicznej i papierowej znajdziesz na stronie http://abcmarketingub2b.pl

Zapraszam na stronę http://growconsulting.eu gdzie znajdziesz ofertę naszych usług doradczych.

Leave Your Comment

Your email address will not be published.*