W 39 odcinku podcastu Business Marketer zapraszam do wysłuchania wywiadu z Uwe Siebacherem, międzynarodowym ekspertem marketingu B2B i zarządzania oraz autora wielu książek i specjalistycznych publikacji na temat zarządzania marketingiem.

Z tego podcastu dowiesz się:

  • Jak ocenić działania marketingowe w swojej organizacji
  • Jak zmienia się rola marketingu w organizacjach B2B
  • Jakie kompetencje powinni rozwijać marketerzy, aby ich rola w firmie rosła

Rozmowa prowadzona jest w języku angielskim.

Gość dzisiejszego podcastu, Uwe Siebacher to doświaczony praktyk, manager i konsultant marketingu B2B.
Pracował jako konsultant i manager w wielu firmach B2B, a jego doświadczenie pozwoliło mu na stworzenie kilku wartościowych metod zarządzania marketingiem B2B.

Prowadzi też wydawnictwo profesjonalne i sam jest autorem kilku książek dla managerów marketingu i sprzedaży B2B.

Współpracowałem z Uwe w dwóch projektach wydawniczych:
Książce „B2B Marketing A Guidebook for the Classroom to the Boardroom” oraz książce: „Podstawy Marketingu B2B – B2B Marketing: Jak zmienić dział marketingu B2B z centrum kosztowego w machinę sprzedażową
Uwe jest autorem metody „Marketing Maturity Matrix”, dzięki której można ocenić poziom dojrzałości działań marketingowych w firmie i zaplanować ich rozwój.

Współpracując z Uwe miałem okazję porównać podejście do marketingu B2B wśród polskich polskich i zachodnioeuropejskich. Okazuje się, że mamy bardzo podobne wyzwania.

Uwe dzieli się swoim doświadczeniem z kilku rynków krajowych i podpowiada w jaki sposób zwiększyć rolę marketingu B2B w firmie i wartość jaką ten dział wnosi.

 

Jeżeli chcesz otrzymywać na inofrmacje o nowych podcastach, webinarach, e-bookach i szkoleniach, zasubskrybuj tygodnik BusinessMarketer a dodatkowo otrzymasz unikatowy pakiet wiedzy o marketingu B2B.

Książkę „ABC Marketingu B2B” w formie tekstowej – elektronicznej i papierowej znajdziesz na stronie http://abcmarketingub2b.pl

Dołącz do społeczności słuchaczy podcastu i otrzymuj powiadomienia o nowych odcinkach, webinariach, szkoleniach oraz materiałach edukacyjnych z obszaru marketingu B2B – Link

Zapraszam na stronę http://growconsulting.eu gdzie znajdziesz ofertę naszych usług doradczych, szkoleniowych i wdrożeniowych związanych z markeitngiem B2B

Published On: 28 grudnia, 2020 / Categories: Blog / Tags: /

Tygodnik Business Marketer

Artykuły, E-booki, Webinary, Podcasty. Otrzymasz w pierwszej kolejności

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Add notice about your Privacy Policy here.